Pánské svetry na knoflíky

Móda se každoročně mění, ale některé věci zůstávají stále stejné. Svetry jednoduše patří do šatníku mužů i žen již dlouhé roky. Pánové také mají celkem dost možností, jaký druh svetru si vybrat. V minulosti byly zřejmě nejčastěji volenou možností pánské pulovry. Ovšem v dnešní době už máme mnohem větší volbu. I když i pánské pulovry zůstávají velmi vysoko v žebříčku popularity, protože představují elegantní volbu, jelikož se hodí k téměř jakémukoliv oblečení.

V poslední době velmi oblíbenou variantu představují pánské svetry na knoflíky. Ty si nedávno získaly na popularitě a stále více mužů si je pořizuje. Nemusíte se však obávat, že by svetr na knoflíky neplnil svou základní funkci – zahřát v chladnějším počasí. Knoflíky na první pohled zaujmou, i když ne každému sednou.

Dámy často volily svetry do véčka. Móda však nezná hranic a v současnosti se již vyrábí pánské svetry do véčka. Ne každý muž si ovšem svetr do véčka obleče, protože někomu stále ještě připadají zženštilé a nemusí se líbit. Řadě mužů se však svetry do véčka zamlouvají a nutno říci, že i mnohé ženy tuto módu kvitují s povděkem. Jde jednoduše o věc vkusu.

Relativně konzervativní možnost symbolizují pánské svetry se zipem. Nejedná se o nejoblíbenější typ svetrů, leč na mužích jsou poměrně často k vidění i v dnešní době. Ovšem příliš elegantnosti si od svetrů se zipem představovat nemůžeme, takže je lepší volit tento druh na neformálnější setkávání.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Menu Title