Montované plachtové haly a jejich využití

Hledáte levné, rychlé zastřešení pro vaši rodinnou oslavu nebo pro společenskou událost vašeho města? Potřebujete rozšířit své skladové prostory nebo je vám výrobní hala těsná a potřebovali by jste větší? Máte v plánu výstavu, veletrh nebo potřebujete jen zastřešit venkovní bazén kvůli obavám z nepříznivého počasí? Na všechny tyto otázky lze odpovědět kladně, vhodným řešením jsou montované plachtové haly, které si nemusíme hned kupovat, ale lze je dokonce i pronajmout.

Výhody montovaných hal

Určitě bude každého investora nejvíce zajímat, jaké výhody tyto haly mají a to ať už jde o koupi haly nebo jen její pronájem. Haly sami o sobě jsou velmi variabilní a můžeme si tak vybrat z široké nabídky nejrůznějších rozměrů, takže i v případě, že za nějakou dobu budeme potřebovat její rozšíření nebo naopak zmenšení, není v tom žádný problém a odborná firma si s tím jistě poradí. Jako další výhodu může zmínit její nízkou cenu a to v porovnání se zděnou budovou. V takovém případě se montovaná plachtová hala jistě vyplatí a ušetřené finanční prostředky lze využít na jiné důležitější věci.

Hotovo za pár týdnů

Pokud si někdo představuje montovanou plachtovou halu jako objekt k užívání za několik měsíců, mýlí se. Tyto haly jsou velmi oblíbené již z toho důvodu, že jsou velmi rychle smontovány a tak je můžeme využívat prakticky za pár dní nebo týdnů, v závislosti na velikosti haly a požadavcích zákazníka. Je třeba také dodat, že není potřeba k těmto halám betonový základ. Postačí rovný a pevný podkladový základ a můžeme začít s realizací.  U těchto hal můžeme také zdůraznit i to, že pokud se rozhodneme pro změnu umístění haly, která již stojí, můžeme ji nechat jednoduše demontovat a zase smontovat tam, kde zrovna potřebujeme. Právě proto jsou montované plachtové haly tolik oblíbené na veletrzích, festivalech a jiných společenských událostech.

Kvalita za rozumnou cenu

Ještě bychom měli dodat, že tento typ montovaných hal je z vysoce kvalitní oceli, kdy je konstrukce ukotvena různě velikým čepy, opláštěna kvalitní plachtou, která je izotermická a téměř nehořlavá. Firmy mohou také zajistit plachtu v různém barevném provedení a pokud zákazník bude chtít, může se přidat i kvalitní potisk, třeba s logem firmy.

K dalším plusovým bodům montovaných plachtových hal se přidává i doplňkové vybavení, které představuje osvětlení, rozvod elektřiny, vody a v neposlední řadě také montáž vrat a oken. Co se týká oken, tak zde jde o slídovou variantu okenního výklenku a v případě vrat je možné mít vrata rolovaná dvoukřídlá, sekční a podobně.

Pronájem montovaných hal

Pronájem těchto hal představuje výhodné řešení pro všechny podnikatele, živnostníky, ale i soukromé osoby, jak překlenout naléhavou potřebu skladování bez nutnosti nákladné investice. Kapacitu a vhodné vybavení plachtové haly může odborná firma přizpůsobit nejen potřebám zákazníka, ale i charakteru, množství či velikosti zboží či jiného materiálu. Vzhledem k tomu, že je pronájem těchto hal velmi oblíbený a hojně využívaný, firmy nabízejí jako součást pronájmu také vytápění, klimatizaci a podobě.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Menu Title